.
logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Kuņģa nedienas pavasarī!

Žurnāla “Veselība” marta numurā “Veselības centrs 4" filiāles “Diagnostikas centrs” gastroenterologs - endoskopists dr. Hosams Abu Meri stāsta, kādēļ mainoties gadalaikiem var pasliktināties gremošanas sistēmas darbība, kādēļ pacienta sūdzībām dažkārt nevar atrast iemeslu, kā arī sniedz padomus vesela vēdera profilaksei!

jaunums

Slēptā slimība - veģetatīvā distonija

Žurnāla "ārsts.lv" marta numurā lasiet mūsu psihiatres Lauras Štānes rakstu "Slēptā slimība - veģetatīvā distonija". Veģetatīvā distonija nereti tiek dēvēta par mūsdienīgu slimību. ŠIs apzīmējums vienlaikus ir virspusējs un primitīvs. Tajā pašā laikā ļoti atbilstošs reālajai situācijai. Lai saprastu, kāpēc arvien vairāk cilvēku sirgst ar šo problēmu, psihiatre Laura Štāne atsaucas un pretrunīgajiem procesiem un prasībām mūsdienu sabiedrībā.

jaunums

Gribēt attīstīties - tā ir medicīnas nāktotne

Žurnāla "ārsts.lv" marta numurā lasiet rakstu par mūsu gastroentereloģi, endoskopijas speciālisti Ilonu Vilkoiti. Ārste atklāj, cik aizraujošs var būt darbs medicīnā, ja to veic ar mīlestību, ar nerimstošu vēlmi pilnveidoties un neatslābstošu interesi par visu jauno gan savā nozarē, gan medicīnā kopumā.

jaunums

Vitamīni grūtniecības laikā

Grūtniecība ir viens no skaistākajiem periodiem sievietes mūžā, taču tas ir arī laiks, kad sievietes ķermenī notiek pārmaiņas. Šīs pārmaiņas ir fizioloģiskas un ārkārtīgi nozīmīgas, jo tās palīdz attīstīties auglim, sagatavo grūtnieci dzemdībām un žīdīšanas laikam. Žurnālā "Latvijas Ārsts" lasiet mūsu ginekoloģes, dzemdību speciālistes Natālijas Bērzas rakstu par vitamīnu lietošanu grūtniecības laikā.

jaunums

Mūsdienīgas vēnu ārstēšanas metodes

Vēnu varikoze ir būtiska klīniska problēma. Tā ir biežāk sastopama sievietēm  nekā vīriešiem. Paplašinātas vēnas patiesībā atspoguļo hronisku vēnu mazspēju un venozo hipertensiju. Venoza hipertensija izraisa plaša spektra klīniskās izpausmes, sākot no smaguma sajūtas līdz trombozei un ādas trofiskām pārmaiņām. Rakstā mūsu flebologs Žoržs Žabūrs stāsta par mūsdienās pieejamajām vēnu ārstēšanas metodēm, to vidū  - vēnu operāciju hipnozē.

jaunums

Darbu uzsākusi sertificēta fizioterapeite Simona Galvanovska

Sniedz fizioterapeita konsultācijas, veic izmeklēšanu, ārstēšanas plāna sastādīšanu, rekomendācijas par ergonomikas pamatprincipiem un pareiziem kustību principiem, muskuloskeletālo slimību, sāpju, pārslodzes un stājas traucējumu profilaksi. Fizioterapija, ārstnieciskā vingrošana, ārstnieciskā masāža, kinezioloģiskā teipošana.

Piesakies konsultācijai