logo logo draugiem draugiem

JAUNUMI/AKCIJAS

jaunums

Vairogdziedzera nepietiekama funkcija jeb hipotireoze

Vairogdziedzeris ražo ļoti nozīmīgus hormonus trijodtironīnu (T3) un tiroksīnu (T4), kuriem ir liela ietekme uz veselību - šie hormoni ietekmē visus vielmaiņas aspektus. Tie ietekmē ātrumu, ar kādu organisms metabolizē taukus un ogļhidrātus, palīdz kontrolēt ķermeņa temperatūru,ietekmē sirdsdarbības ātrumu un palīdz regulēt olbaltumvielu sintēzi. Žurnāla "ārsts.lv" aprīļa numurā lasiet VC4 Diagnostikas centra endokrinoloģes Gitas Ertas rakstu.

jaunums

Pavasaris ir viltīgs

Arī pavasari, tāpat kā jebkurā citā gadalaikā, mēdz uznākt stipras vēja brāzmas, kas var sapūst ausis un kaklu. Ausu sāpes var radīt ari automašīnā atvērtais logs. Šajā laikā svarīgi ir nesteigties nomest cepuri. Ja ar esošo ir par karstu, izvēlies citu - plānāku. Pavasaris ir viltīgs, un tieši cepure var pasargāt no problēmām ar ausīm. Ja tomēr tādas gadījušās, padomu sniedz VC4 Diagnostikas centra otorinolaringologs Oskars Bērziņš.

jaunums

“Veselības centrs 4” atgādina- olas ir svarīgas ne tikai svētkos!

Aprīlis šogad ir arī Lieldienu mēnesis, tādēļ šajos svētkos vēlamies pievērst uzmanību un aicināt vīriešus rūpēties par savu reproduktīvo veselību! “Veselības centrs 4” filiāles un grupas uzņēmumi piedāvā profesionālu urologu konsultācijas, kā arī iespēju veikt sēklinieku ultranosongrāfiju (USG).

Piesakies konsultācijai

Partneri

    

KONTAKTI

Diagnostikas centrs 


Tel.nr.: 

Reģistratūras tālruņi: 
• 67144031 
• 67143550 
• 29296313 

Vadītājas tālrunis:
 
• 67144001 

E-pasta adrese: 

dgcentrs@vc4.lv 
Juridiskā adrese: Grebenščikova ielā 1